منایع انسانی

مدیریت منابع انسانی ، عبارت است از فرایند کار کردن با افراد، به‌طوری‌که این افراد و سازمان‌شان به توانمندی کاملی دست یابند، حتی زمانی که تغییر، نیاز به کسب مهارت‌های جدید، تقبل مسئولیت‌های جدید و شکل جدیدی از روابط را ملزم باشد.در واقع مدیریت منابع انسانی استفاده از نیروی انسانی در جهت اهداف سازمان است و شامل فعالیت‌هایی نظیر کارمندیابی و جذب، آموزش، حقوق و دستمزد و روابط سازمانی می‌شود.

تحقیق و توسعه 

سیما فولاد جهان در راستای دستیابی به اهداف توسعه طلبانه خود، همکاری خود را با دانشگاه آغاز نموده است و فرآیندهای تولید را با همکاری مستمر با مراکز علمی ادامه میدهد. در این راستا اهداف متعارفی نیز تنظیم شده است. برنامه تحقیق و توسعه این کارخانه در تعامل با همکاران علمی و بصورت منظم در حال پیشروی است.

صادرات

سیما فولاد جهان به دلیل  موقعیت استراتژیک، نقش بسزایی در صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه ایران دارد. ارز آوری از طریق صادرات از اهداف مهم این کارخانه تولید کننده میلگرد می باشد. با توجه به استاندارد بالا، این کالا از محبوبیت زیادی در میان مشتریان خود برخوردار است. نام تجاری SFJ بر روی محصولات هک شده و میتوانید براحتی آن را شناسایی نمایید.

مقبوليت اجتماعي و خوشنامي، ميراث گرانبهاي افراد سازنده و اثرگذار، نگاهی به سه نسل صنعتگر ایران

مراحل تولیدبا ما ایمن بسازید!

OUR CLIENTall of them are satisfied