نظارت کارگاهی و عالیه پروژه های عمرانی

گروه نظارت،با بکارگیری نیروهای متخصص و کارشناسان با تجربه و آشنا به اصول، ضوابط و مقررات ملی ساختمان ، ضوابط طرح های عمرانی کشور و فنون نظارت کارگاهی و عالیه، شـــــــرایط لازم  را برای نظارت حرفه ای و دقیق بر اجـــــــرای پروژه های مختلف، از جمله انواع ساختمـان با کاربری‏های گوناگون، تونل سـازی، راه ســازی، تاسیسـات مکانیکی و تاسیسات برقی فراهم نموده است. مدیریت گروه با برگزاری دوره هــای آموزشی  و تخصصی و ارتقــاء سطح دانش فنی و تخصصــی کارکنان خود و آشنــــا نمـودن آنها با روش ‏های نوین سـاخت و سـاز به همــراه رعــایت کلیه اصـول و ضــــوابط مهندسی و استانداردهــای ملی و بین المللــی، گام مهمی در نظارت و کنترل براجــــرای پروژه ‏های عمرانی و صنعتی برداشته است.
تعدادی از پروژه هـــــایی که توسط  گروه نظارت اجرا شده به شرح زیر می باشد:
نظارت کارگاهی و عالیه بر احداث پایانه مرزی چزابه 
پروژه پایانه مرزی چزابه در استان خوزستان، شهرستان بستان واقع شده است. کارفــــرمای پروژه، ســــــازمان راهداری و حمل و نقل جـــــاده ای 
می باشد. پروژه شامل 2 سایت اجباری و اختیاری بوده و جمعاً در زمینی به وسعت 10 هکتار واقع شده است.ایست اجباری شامل سالن‏های مسافربری، تجاری و محوطه‏سازی در قالب سه قرارداد از سال 1389 انجام شده است که در آذرماه سال 1394 تحویل موقت گردید.
شایان ذکر است مبلغ حق‏الزحمه نظارت فاز 1 و 2 مشاور بالغ بر 15 میلیارد ریال بوده است و با توجه
 به طراحی سایت اختیاری پروژه از سال 1395 توسط مهندسین مشاور عمران ایران، اجرای این بخش از کار نیز در دستور کار قرار گرفته است.